Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekoratif Fikirler

Hepimiz evimizin güzel görünmesini isteriz fakat tüm evi yenilemek her zaman mümkün olmayabilir. Bu noktada yaratıcı dekoratif fikirler imdadınıza yetişebilir. Aşağıda yer alan dekorasyon önerileri ile siz de evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

   Eğer evinizi küçük dokunuşlarla yenilemek istiyorsanız, kendin yap projeleri size en iyi dekorasyon fikirleri için bilgi verebilir. Siz de aşağıdaki gibi gazete ya da kitap sayfalarını kıvırarak duvarlarınızda çiçekler açtırabilirsiniz.

   Eğer bu süsleme size abartılı göründüyse, bahçenizden topladığınız taşları çerçevenize kolayca yapıştırıp, ilgi çekici bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

   Biraz daha renkli bir fikre mi ihtiyacınız var? Renkli yumaklarla yapabilecekleriniz sınırı yok! İster kendiniz, ister çocuğunuz için kullanın!

   Çocuğunuz demişken, ona verebileceğiniz masallardan çıkma bu yatak odası da görülmeye değer.

   Biraz daha fazla para ve emeği gözden çıkarmış olanlar için bu hippi genç odası, oldukça kullanışlı mutfak ya da dekoratif aynalar da birer seçenek olabilir.

   Tabi ki hepsini kendiniz yapmak zorunda değilsiniz! Bu dekoratif saksıları ya da oldukça ilginç masa lambasını satın alarak da evinizi değiştirebilirsiniz.

   Fakat tabi ki bahçeniz sizin emeğinizi bekleyecektir! Bitkilerinizi saksılardan başka eşyaların içinde yetiştirmeyi deneyin!

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir