Mutfak Dekorasyonu

Çok Amaçlı Mutfak Dolapları ile Birleşik Masa Modelleri

Bugün sizler için derlediğimiz çok amaçlı mutfak dolapları ile birleşik masa modellerini inceleyince aklınıza mutfağınızın tasarımı ile ilgili çok değişik fikirler geleceğinden emin olabilirsiniz. Mutfakta kullanım alanız darsa dolap içinde gizlenebilen mutfak masası modelleri sizin için hayat kurtarıcı tasarımlar olacaktır. Mutfak dolaplarınız ile birleşik masa modelleri geniş mutfaklarda da çok şık durmaktadır.

Mutfak dolabının içine gizlenebilen kapandığında çekmece görüntüsüne sahip olan masa 2 kişilik yemek yeme kahve içme alanları için oldukça uygun gözüküyor.

Geniş mutfaklarda çok şık duran dolabın tezgah üstü görüntüsünün devam ettiği kalabık aileler için uygun mutfak masası modeli.

Bu tarz bir masa ile ne mutfak dolabınızdan ekstra bir alan kaybedeceksiniz ne de mutfak alanızdan. Mükemmel tasarıma sahip olan masa modeli dar alanlarda mutlaka denenmeli.

Görenleri şaşkınlığa uğratacak kapalı halinin dolabın bir parçası gibi durduğu oturaklı masa takımı modeli.

Mutfak masasını kalabalık yapıp göz yormaktan çıkaracak şıklığı ile göz kamaştırıcı modeli kare şekle sahip tüm mutfaklarda kullanabilmeniz mümkün.

İster kesme doğrama işlemlerinizi yapabileceğiniz stand olarak düşünün isterseniz de sıcak kahvenizi yudumlayacağınız şık bir alan olarak.

Mutfak dolabının uzantısı olarak tasarlanmış model de kullanım kolaylığı ile birlikte görsellikte ön planda tutulmuştur.

Masa ayaklarının şıklığı masanın elips şeklinde dizayn edilmesi sizce de mutfağa çok ayrı hava katmamış mı? Modern sandalyelerle tamamlanabilecek harika bir model.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir