Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odaları İçin Dekoratif Raf Modelleri

Son yılların en pratik dekor ürünüdür raflar. Gerçekten çok kolay bir şekilde duvara monte edilir ve dekorasyona katkısı en az halı veya mobilya kadar fazladır.

Evlerin her kısmında kullanılan bu rafların renk seçenekleri de çok fazla ve bu sayede dekorasyona capcanlı bir esinti geliyor. Biz bu yazımızda siz anneler için çocuklarınızın odasına nasıl ve hangi modelde bir raf seçimi yapabilirsiniz bu konuda fikirler paylaşacağız.

Benimde hayran kaldığım bir modeli siz kıymetli annelere önerebilirim. Minik ev iskeleti şeklinde olan ve iç kısımlarına kuş bibloları ile hareket katılmış model çok doğru bir seçim olur.

Çocuklar kendi hayal gücü ile bu dekorasyonu tamamlayabilirler. Yine ağaç, geometrik şekiller, petek görünümlü raf ve diğer modeller hem ortalıkta bulunan kitap yığınını kaldırır hem de dekorasyona görsel sağlar

 

Çocuk Odaları İçin Dekoratif Raf Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir