Çilek SL Yakut Genç Odası

----

Çilek Mobilya, adı gibi tatlı ve renkli tasarımlı çeşit çeşit bebek, çocuk ve genç odalarıyla her yaş kesimini büyütürken büyüyor. Çilek genç odası sahibi olan herkesin ileride anılar ve izler bıraktığı odalarını samimiyetle anacağı kesin. Göze çarpan yeni modelleriyle de kendisinden çok söz ettiren Çilek’in yakut isimli genç odası da çok revaçta. Bu model aynı zamanda çilek çocuk odası takımları içinde de yerini almakta.

1.      Yakut Gibi Değerli Bir Oda Takımı

Beyaz üzerine ham yakut renginde tasarlanan bu takım ile gençleri sevindirebilirsiniz. Large boyutta giysi dolabı, aynalı çamaşırlığı, şık ve şirin kitaplığı, çalışma masası ve eklemek istemeniz doğrultusunda çalışma ünitesi ile bezeyebileceğiniz duvarınızda pastel tonlarını tercih edebilirsiniz.

2.      Uzanıp Hayallere Dalma Keyfi Veren Yatak Seçenekleri

Keyifle dinlenebileceğiniz bir yatağınız olsun istiyorsanız bazalı ve bazasız seçenekleriyle yakut rengi başlıklı bir yatağa sahip olabilirsiniz. Bazalı karyola ölçüsü 100x200 cm olan karyolanın bazasız seçeneklerinde ölçüler ise 100x200cm (Large), 120x200cm (XL) 140x200cm (XXL) şeklinde. Large’dan XXL boyutlarına kadar varan geniş yataklarda rahat bir uyku çekebilirsiniz. Tercihen alt karyola sahibi olarak misafirlerinize yatacak alan sağlayabilirsiniz. Alt karyolanın boyutları 90x180 cm’dir. Prensesler gibi hissetmek isteyenler ise cibindirik sahibi olabilirler.

3.      Kendini İyi Hissettiren Oda

Pembe ve tonlarındaki renklerin insan üzerinde sakinleştirici, kalbi yumuşatıcı bir etkisi vardır. Yakut renginin etkisiyle duygusal bir o kadar da neşeli hissedeceğiniz Çilek SL Yakut Genç Oda modeli aynı zamanda size dingin bir çalışma ortamı yaratacak. Yorgun hissettiğiniz esnada yakut rengi pufunuza ayaklarınızı uzatarak renklerin gücünü hissetmeniz mümkün. 

4.      Çok Gözlü ve Raflı

Kitaplığındaki raflardan, çamaşırlığındaki bol gözlerden ve geniş giysi dolabından anlayacağınız üzere derli toplu olmayı sevenleri sevindiren bir oda olduğunu kanıtlıyor. Özellikle takı ve tokalarınızın birbirine karışması veya gözden kaybolması durumunu engellemiş olacaksınız. Yatağınızın başucuna alacağınız komodin de size ekstra alan yaratabilecektir. Mobilyalarınızın üzerine ekleyeceğiniz yumuşak renkli aksesuarlarla düzeniniz tamamlanacaktır

cilek-calisma-masasi-sl-yakut
cilek-ders-calisma-masasi
cilek-genc-odasi
cilek-genc-odasi-yatagi
cilek-genc-oda-takimlari
cilek-mobilya-yatak
cilek-puf
cilek-sl-yakut-takim
cilek-sl-yakut-urunleri
cilek-genc-oda
cilek-karyola
cilek-komodin
cilek-sl-yakut-calisma-masasi
cilek-sl-yakut-korkuluk
sl-yakut-alt-karyola
SL-yakut-cilek
sl-yakut-kitaplik
sl-yakut-sandalye
sl-yakut-uniteli-masa

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri