Genel Dekorasyon

Çelik Ev ( Prefabrik Ev) Modelleri

Depremle birlikte tanıştığımız prefabrik evler o dönemlerde hızlı inşaları ve sağladıkları konforla çok fazla afetzedeye yuva olmuştu.

Günümüzde farklı kullanım alanları için tercih edilmekte geliştirilen yapıları ile tasarlanan çelik ev modelleri kolay taşınabilir, ısı ve ses izolasyonu yapılabilir ve depremler için çok dayanıklı yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyat olarak betonarme evlerden çok daha uygun fiyatlarda bulunan bu evler tek katlı veya dubleks olarak tasarımı yapılan çelik evler lüks görünümleri ile de hayalleri süsleyen modeller oluşturmaktadırlar.

Çelik evlerin en güzel yanı tamamiyle sizin seçeceğiniz modeli 90 gün gibi kısa sürede size tamamen hazır halde sunmaları. Prefabrik ev seçeneğiyle hem kısa zamanda hem ucuza çok lüks bir villaya sahip olmak hayal olmaktan çıkmış durumda. Sizin yapmanız gereken tek şey arsanızı almanız ve bir prefabrik ev firması ile anlaşmanız.90 gün gibi kısa sürede lüks eviniz hazır. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bazı firmalar arsa işi ile de ilgilenip sizleri bu sıkıntıdan da kurtarıyorlar.

Modeller arasında çok fazla çeşit bulunmakta, sınırsız hayal gücü ile mimarlar çok orijinal tasarımlar oluşturmaktadır. Yapılan bu lüks tasarımlar bahçeli ev hayali kuranlar için çok ideal seçenekler olabilecek, çelik evler uygun bütçeleri ile de çok fazla ailenin hayalini gerçek olabilecektir.

Sizler için seçtiğimiz çelik ev modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çelik Ev ( Prefabrik Ev) Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir