Ev Aksesuarları

Camlı Orta Sehpa Modelleri

ZAMANIN EN MODERN SOFRASI

Şu bir gerçektir ki her evin salonunda olmazsa olmaz olan ve her evde mutlaka bir ya da iki adet bulunan orta sehpalar artık daha şık tasarlanıyorlar. Şimdi orta sehpalarda kullanılan cam sayesinde sehpa anlayışı da değişmiş ve ortaya harika bir görünüm çıkmış.

Temizliği de en az kullanışı kadar kolay olan cam sehpalarda bu yıl hangi modeller ön plandalar bakalım. Kenar kısımları beyaz deri ve ortası siyah camlı orta sehpa şimdinin mobilyalarına da kolayca uyum sağlayacak ve çok tercih edilen bir modeldir. Yine alt kısmı metal ayaklı olan ve üstü cam olan sehpada ön planda olanlar arasındadır.

Cam sehpa modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Camlı Orta Sehpa Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir