Ev Dekorasyon Fikirleri

Cam Önü Dekorasyonu

Bu yazımızda sizlere özellikle Amerikan cam önü dekorasyon fikirleri hazırladık. Eğer evinizde bulunan cam Amerikan camsa ki artık diğer seçenekler kullanılmamaktadır.

Öncelikle camınızın dışarıdan ve en önemlisi içeriden göze hoş görünmesini istiyorsanız bu fikirleri sizlerde uygulayabilirsiniz. Evinizde mevcut olan tekli koltuklardan iki adet camın birer tarafına denk gelecek şekilde koyalım ve ortaya büyük bir cam orta sehpa yerleştirelim.

Sehpanın önüne ise uzun tüylü ufak bir halı atıp, canlı çiçekleri cam kenarlarına sıralandıralım. Ya da bir adet sallanan sandalye kullanıp önünü ne yine beyaz renk ya da mavi renkte halı kullanalım.Dekorasyonun devamını bir sehpa ve ufak dekoratif ürünler ile tamamlayalım.

Cam Önü Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir