Ev Dekorasyon Fikirleri

Büyük Salonlu Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz, Londra’ da bulunmakta. Ev dekorasyonunda modern tarz uygulanmış ve oldukça sade bir dekorasyon oluşturulmuş.

Evimizde oldukça büyük bir salon bulunmakta. Aslında sadece salon demek yanlış olur. Açık plan tercih edilmiş ve salon, oturma odası, mutfak geniş bir alanda, seperatörler yardımıyla bir birlerinden ayrılarak dekore edilmiş.

Salon dekorasyonunu incelediğimizde üç farklı oturma alanı, bir yemek bölümü olduğunu görüyoruz. Oturma kısmı ile televizyon kısmı kitaplık seperatör ( oda bölücü) ile ayrılmış, bir de salonun orta kısmına boşluğu doldurmak adına, gri koltuklar konumlandırılmış.

Evimizde temel renk siyah ve beyaz tercih edilmiş. Fakat yeşil, sarı gibi canlı renklerle de ev dekorasyonu hareketlendirilmiş.

Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Büyük Salonlu Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir