Genel Dekorasyon

Bu Senin En Moda Eşyası Örgü Puflar

2014 yılında dekorasyon trendi aslında 60 ‘ların modernleştirilmiş halleri. Ama örme yastık ve minderler için çok eskilere gitmeye gerek yok, bundan 15-20 öncesinde herkesin evinde görülen modellerdi.

Bu sene de herkesin evine girecek olan örgü puflar, minderler ve yastıklar oldukça moda. Eğer az buçuk örgüden anlıyorsanız hemen alın elinize ipi-şişi başlayın örmeye. Çok fazla emek istemeyen bu örgü puflar evlerinizde çok sıcak ortamlar oluşturacaklar.

Örgüden anlamıyor musunuz?????? Üzülmeyin onun da çaresi var. Herkesin evinde giymediği kazakları muhakkak vardır. Evet burda eski kazaklarınız devreye giriyor ve alttan bağlayıp, içine eski elyaf yastığınızı katlayıp koyuyorsunuz ve üsten dikiyorsunuz. Dikiş yerlerini kapatmak için en kolay yol renkli düğmelerdir. Fakat burada hayal gücünüz devreye girerek size daha dekoratif fikirler verebilirler.

Sizlere fikir vermesi için bir birinden güzel puf modellerini bir araya getirdik.

Örgü Puf Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir