Banyo Dekorasyon

Bu Banyolara Bayılacaksınız

Banyolar genelde beyaz, mavi ,kahve tonlarında dekore edilir ve çok fazla değişikliğe gidilmez. Ama siz farklılık istiyorsanız bu banyolar tam size göre

 

banyo dekorasyonu (5)

 

 

Siyah renk,  banyo dekorasyonunda çok tercih edilmese de resimde de görüldüğü gibi doğru kullanıldığında sanat eseri gibi banyolar ortaya çıkıyor.

Bu banyoda, lavabolar harici her şey siyah ve inanılmaz bir görsellik var.

banyo dekorasyonu (6)

Bu dolaplara sahip olduğunuzda belki de şehrinizdeki en farklı banyoya da sahip olmuş olacaksınız.

 

banyo dekorasyonu (1)

Dolaplar siyah olduğu gibi duvarlarda da siyah tercih edilmiş. Her yerin siyah olduğu bir banyo düşünüldüğünde dramatik bir görüntü beyinde canlansa da bu banyoda doğru kullanılan siyahlar banyoya muhteşem bir karakter eklemiş.

 

banyo dekorasyonu (2)

Bu banyoda lavabo tezgahı olarak  dresuar tercih edilmiş ve etkili bir dekorasyon sağlanmış. Renk olarak da beyaz ile gümüş tonları kullanılmış. Renkler ve aksesuarların harika uyumu, banyoyu büyüleyici bir havaya sokmuş.

banyo dekorasyonu (3)

 

Burası bir salon değil sadece bir banyo……

banyo dekorasyonu (4)

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir