Yatak Odası Dekorasyonu

Bohem Tarz Yatak Odası Dekorasyonu

Eskiden sadece klasik ve modern dekorasyon tarzı varken şimdi karşımıza çeşit çeşit dekorasyon tarzı çıkıyor ve bohem tarz dekorasyon da bunlardan birisi.

Öncelikle bohem tarz dekorasyonu biraz açalım. Bohem tarz; aslında bir kaç tarzın karışımıyla ortaya çıkmış bir stil.  Asıl teması vintage, ve bu vintage dekorasyon oluşturulurken, modern tarzda eşyaler, klasik eşyalar, eski eşyaların değerlendirilmesi, renkler, kalın çizgiler kullanılarak bohem tarz dekorasyon elde ediliyor.

Bugün sizlerle bohem tarz yatak odası dekorasyon örneklerini paylaşacağız. Bu örnekleri seçerken de daha renkli, daha eğlenceli olan örnekleri bir araya getirmeye çalıştık. Siz bohem tarz yatak odası tercih ederseniz, bu örnekleri aynen de kullanabileceğiniz gibi, daha az renkli ya da daha sade olarak da kendi evinize uyarlayabilirsiniz.

 

Bohem Tarz Yatak Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir