Diğer

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

          Bahçe dekorasyon örnekleri arıyorsanız birbirinden güzel bu örnekleri inceleyebilir siz de bahçenizde uygulayabilirsiniz.

Örnekte gördüğünüz gibi lastik, kova gibi birçok eşyayı boyayabilir ve çiçekler ekebilirsiniz.Bahçenize birçok taş ve çakıl yardımıyla oldukça farklı bir yol modeli çizebilirsiniz.Bahçelerinizi büyük, uzun ve renkli koltuklarla farklılaştırabilirsiniz.Bahçelerinizde çakıl taşlarıyla yuvarlak desenler gerçekleştirebilirsiniz.Ağaçlara renkli süsler asabilirsiniz. Yerlere kırlentler koyabilirsiniz.Bahçenizin örnekte gördüğünüz masa, koltuk, saksı gibi bahçe eşyaları modellerini buradan esinlenerek dekorasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.Eğer çocuklu bir aile iseniz örnekteki gibi oyuncaklar ve salıncaklarla bahçenizi renklendirebilirsiniz.

          Bahçe dekorasyonları bahçenizin bakımlı ve gösterişli olmasını sağlayacak. Bahçenize çardak koyabilir, köprü yapabilir ve büyük taşlarla tasarım sağlayabilirsiniz. Birçok çiçek ve ağaç ekmeyi unutmayın.Sepetli bisikletiniz varsa sepetine çiçekler koyabilir bahçenize değişik bir hava katabilirsiniz. Rengarenk çiçeklerle bahçeniz çok ferah görünecektir.Bahçenize masa ve sandalyeler koyarak hem siz keyif yapabilir hem de misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Misafirleriniz de sizin gibi bakımlı ve yeşillikler içindeki bahçede oturmaktan  keyif alacaktır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir