Genel Dekorasyon

Antre Dekorasyonunda Kullanılabilecek Aksesuarlar

Antre evinize girer girmez karşılaştığınız mekanınız olduğu için huzur verici birkaç aksesuarla eve geldiğinizde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bunun için dekorasyon konusunda evinizin en önemli olduğu mekanı olduğunu söyleyebiliriz.

Giriş için birkaç yeni fikirle antrelerinizi daha hoş kılabilirsiniz.

Siyah Kontrastlarla Duvar

Duvarlarda kara tahta imajı verecek boyaları kullanabilirsiniz. Tebeşirle yazacağınız güzel yazılar ve basit resimlerle daha sıcak bir görüntü elde edebilirsiniz. Kullanacağınız kırmızı sarı türüncu veya açık mavi gibi kontrast yapacak renklerle ve ışıklandırmalar kullanarak siyah rengin daha etkili bir sıcaklık vermesini sağlayabilirsiniz.

Masa Ve İlginç Detaylar

Duvarın yakın kullanacağınız küçük masa ve diğer detaylar ortamı yumuşatabilir, bunun yanısıra duvarın bir tarafını portmanto olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Bisiklet Aksesuar Olur Mu

Bisikletinizi veya çocuklarınızın kullandığı skate board (kaykay) ları dekorasyon aracı olarak kullanabilirsiniz. Bunları duvara asabileceğiniz aparatları internetten  veya spor mağazalarından bulabilirsiniz. Hem olağandışı bir görüntü olur hem de yer kaplamadan park etmiş olursunuz.

Estetik Görünümlü Her Nesne

Kağıt estetik görünümlü çuvalları ve değişik çerçeveli illüstratif özellikli resimler antrenizde gizemli bir etki yapacaktır.

Aydınlatmalar

Evinizde olduğu kadar antrenizde de kullanacağınız aydınlatmalar daha ferah ve huzur verici bir atmosferi sağlar. Antrenizde kullanacağınız sade aydınlatmalar sizi eve girişinizde dinginliğe hazırlayacaktır.  Duvarlarınızda kullnacağınız basit aHşap ya da metalden oluşan çerçeveli resimler bu dinginliği tamamlayacaktır.

Klasik

Klasik anlayışta bir dekorasyon sizi tatmin edecekse seçenekleriniz oldukça bollaşıyor. Ahşap oymalı mobilyalar, altın yaldızlı heykeller ve raflar, dolapları antreniz için düşünebilirsiniz.  Klasik bir antre için geniş alanlar önem taşır.

Heykelle Sadelik

Tıpkı salonunuz gibi kullanabileceğiniz bir salon girişi tasarlayabileceğiniz gibi sadeliği ön planda tutarak klasik bir heyKel veya bir tablo ile bu sadeliği tamamlayabilirsiniz.

Geometrik Dokunuşlar

Değişik portmantolarla ilginç bir antre görüntüsü tasarlayabilirsiniz. Çerçeveleri ve rafları özel tasarlanmış bu portmanto ile zemin döşemelerinizde kullanacağınız geometrik desenler bu hareketi çoğaltacak evinizde yaşayacağınız coşku dolu anlara sizi hazırlayacaktır.

Tek Renk

Seçeceğiniz bir tek renk ile antrenizdeki bir tek duvarı boyayabilir aynı renkte süslemeler resim çerçeveleriyle tamamlayabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir