Ev Dekorasyon Fikirleri

Altın Sarısı ve Siyah Kombinasyonlu Ev Dekorasyonu

ALTIN RENGİNDEN EVLERE GÖRSEL ŞÖLEN

Altın sarısı ve siyah rengi bir arada dekorasyonda hayal edemeyenler için bir ettik ve ortaya çıkan sonucu sizler ile burada paylaşıyoruz. Bilindiği üzere siyah ağır bir renktir ve hemen hemen herkes tarafından beğeni ile kullanılır.

Altın sarısı ise enerji veren bir renktir ve kendisini yorgun hissedenlere önerilir. Peki, bu iki renk bir arada kullanılırsa dekorasyon nasıl bir sonuçla son bulur. Örnekte gelin hem birlikte bir oturma odası hazırlayalım.

Tamamı siyah bir koltuk takımı ve üzerinde bulunan kırlentler sarı, bu dekorasyona birde sarı içeriği bulunan halı elendiğinde harika bir görünüm elde edilir. Salonun içerisinde kullanılacak olan aksesuarlarda yine bu iki rengi geride bırakmayacak şekilde tercih edildiğinde gösterişli ve sevecen bir dekorasyona imza atılmış olur.

Altın Sarısı ve Siyah Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir