Genel Dekorasyon

Altıgen Fayans Modelleri

Bugün sizlerle alışılmışın dışında bir fayans modeli paylaşacağız. Hepimizin aklına fayans denilince ya kare fayanslar gelir ya da dikdörtgen fayanslar. Fakat dekorasyona artan ilgi ve farklılıklar fayansları da farklılaştırdı ve şekil değiştirdiler, bu sefer bir başka geometrik şekil altıgen formuna girdiler.

Görüntü olarak farklılık sağlayan altıgen fayanslar sayesinde evinizde, banyonuzda,yatak odanızda ve mutfağınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz.

Belirli kısımlara renkli altıgen fayanslar uygulatarak küçük bir alanda bal peteği görüntüsü oluşturabilir ya da çiçek desenleri yapabilirsiniz. Her şey tamamen sizin ve mimarınızın hayal gücünüze kalmış.

Farklı fayans modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Altıgen Fayans Modelleri Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir