Genel Dekorasyon

3 Boyutlu Kapı Sticker Modelleri

3 BOYUTLU GERÇEK BİR DEKOR

Dekorasyon denildiğinde akla gelen ürünlerin en başında olan stickerlar son zamanlarda kapılarda da kullanılmaya başlandı. Öyle ki kapılarda gerçekten hem sempatik hem de görsel anlamda başarılı bir dekorasyon sağlıyorlar.

Bu buluş sayesinde evlerindeki mevcut kapılarından hoşlanmayanlar sevmedikleri fakat katlanmak zorunda kaldıkları görünümden kurtulup, sevimli gerçekçi görünümlere kapı stickerları sayesinde kavuşacaklar.

Odaların hepsi için ayrı ayrı düşünülüp tasarlanmış bu ürünler sayesinde yatak odası, mutfak, çocuk odası, banyo ve tuvalet kapıları yeni alınmış gibi görünecek ve bu durumda direk dekorasyona yansıyacaktır.

Uygulaması kolay ve kolaycada temizlenebilen bu ürün daha yıllarca hayatımızda olacağa benziyor. Eski yıpranmış kapı bırakmayın, 3 boyutlu stickerleri uygulayın.

3 Boyutlu Kapı Sticker Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir