10 Bin Liralık Bütçe ile Alınabilecek Beyaz Eşya Düğün Paketleri

----

Düğün hazırlıkları aşamasında en çok talep gören düğün paketleri arasında beyaz eşya paketleri yer almaktadır. 10 bin TL’lik bütçe ile satın alabileceğiniz beyaz eşya paketlerini sizin için araştırdık. Sonuçları gelin hep birlikte görelim.

Beko Ekonomik 4’lü Düğün Paketi

4.799 TL fiyatla size sunulan Beko Ekonomik 4’lü Düğün Paketi, oldukça uygun fiyatı ile bütçenizi yormamaktadır. Çift kapılı buzdolabı, Led TV, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinin yer aldığı paket ile evinizin en temel ihtiyacını en uygun fiyatlarla almış olabilirsiniz.

Arçelik Çeyiz Seti (2372 Cfı + 8103 Yps + 6354 I)

İçerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bulunan Arçelik çeyiz seti, 6.999 TL yerine 5.490 TL fiyatla size sunulmaktadır. 2372 CFI A+ 505 Lt Kombi Tipi Inox Buzdolabı, 8103 YPS A+++ 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi ve 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi modellerinin yer aldığı bu paket en avantajlı beyaz eşya paketleri arasında yer almaktadır.

Hotpoint - Ariston Şık Siyah Düğün Paketi

Hotpoint-Ariston BMD 725 GH F (TK) BUZDOLABI, LFF 8M121 B EU Bulaşık Makinesi, FMF 923 K TK Çamaşır Makinesi ürünlerinden oluşan beyaz eşya düğün paketi, 6.599 TL fiyatla size sunulmaktadır. Farklı tasarımlardan hoşlanan kişiler için siyah rengi ile dikkat çeken bu paket, oldukça uygun fiyatı ile de göz doldurmaktadır.

Beko Premium Düğün Paketi

Siyah beyaz eşya arayışında olan yeni evlenecek çiftlerin tercih edebilecekleri paketler arasında yer alan Beko Premium Düğün Paketi, siyah cam tasarımı ile göz doldurmaktadır. Paket içerisinde çamaşır makinesi, Led TV, bulaşık makinesi ve buzdolabı bulunmaktadır. Fiyatı ise 8.599 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Beko ÖTV İndirimli Çeyiz Paketi

Beko Düğün paketleri beyaz eşya seçenekleri içinde yer alan Beko ÖTV İndirimli Çeyiz Paketi, ÖTV indirimi avantajını değerlendirmek isteyenler için oldukça uygundur. 3.499 TL fiyata sahip olan paketin içerisinde yer alan ürünler ise çamaşır makinesi, buzdolabı ve turbo fırındır.

beaz-esya-paket
beko-ceyiz-paket-2017
beko-ceyiz-paket-kampanya
beko-ceyiz-paket-kampanya-2017
beyaz-ceyiz-paket
beyaz-dugun-paket
beyaz-esya
beyaz-esya-ceyiz
beyaz-esya-paketleri
beyaz-paketi
ceyiz-dugun
ceyiz-kampanyalari
ceyiz-paket-dugun
ceyiz-paketi-firsatlari
dugun-paketi
dugun-paketleri
esya-paket-dugun
esya-paketi
paket-beyaz-esya

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri