Mavi Salon Dekorasyonu

Mavi renk genelde soğukluğu vurgular fakat doğru renklerle kombine edildiğinde huzuru ve rahatlığı simgeler.

Renklerin hayatımıza yön verebildiğini, duyguları etkilediğini artık herkes biliyor. En sevdiğiniz renk sizin kişiliğinizi ele verebiliyor. Örneğin koyu renkler hüzünlü kişilerin genelde tercihiyken parlak renkler enerjik insanların tercihi oluyor.

Peki mavi rengi salonlarımız da nasıl doğru kullanabiliriz.

Beraber mavi dekore edilmiş salonları inceleyelim

 

 

Mavi Salon Dekorasyonu  Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Pembe Odalar başlıklı makalemizde 2014 dekorasyon önerileri, 2014 dekorasyon renkleri ve dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Mavi Salon Dekorasyonu mavi salon dekorasyonu,mavi beyaz salon dekorasyonu,mavi oda dekorasyonu,kahve mavi dekorasyon,mavi salon dekorasyonlari,mavi kahverengi dekorasyon,mavi ev dekoru,mavi beyaz dekorasyon,kahve mavi oda dekoru,salonda mavi duvar makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Mavi Salon Dekorasyonu makalesi Ana Sayfa, Salon Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Mavi Salon Dekorasyonu” için 2 yorum

 1. özlem diyor ki:

  MERHABA SALONDA DUVARI TURKUAZ VE KIRMIZI NASIL BIR UYUM SAĞLAR LUTFEN YARDIM EDİM

  • admin diyor ki:

   Turkuaz renge en güzel uyum sağlayan renklerden bir tanesi kırmızıdır. Fakat salon gibi çok göz önünde olan bir oda da bu renkleri kullanırken çok dikkatli olmalısınız ve kırmızının dozajını olabildiğince küçük miktarlarda kullanmalısınız. Ayrıca eşyalar ile uyumunu da çok doğru ayarlamanız gerekmektedir. Eğer bu konu da çekinceleriniz var ise turkuaz ile kahve tonlarını kulanmanızı tavsiye ederiz. Bu iki renk kombinasyonu daha kolay uygulanabilir renklerdir.
   Saygılar

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
çocuk odası modelleri (59)
2014 Çocuk Odası Dekorasyon Örnekleri

Artık bebeklik döneminden çıkan meleklerimize eski yatakları küçük gelmeye başladı ve bebek odaları ihtiyaçlarını karşılamaz oldu. Yeni bir oda hazırlamanız...

Kapat