21 Farklı Gri Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

Oturma odasını dekore etmeye karar verdiğinizde ilk adımınız renk seçimini yapmanız olacaktır. Gri renk teknik bir renk olmasa da her alana yakışan renklerden biridir. Ayrıca günümüzde dekorasyonda grinin çok fazla tonu kullanılmakta. Sizde grinin tonlarından muhteşem bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

Gri renk, oturma odasına hem çok şık hem de resmi bir görüntü verecek. Gri kullanım olarak çok zor bir renktir ve bu nedenle kesinlikle diğer renkler ile tonlamalar vermeniz gerekecektir.Ayrıca dinamik bir renk olmadığı için odanızda odak noktaları kullanmayı unutmamalısınız.

Gri ile uyumlu renklerden söz etmek gerekirse, tereddütsüz griye en çok yakışan mor. Morun haricinde, Kırmızı, mavi, kahverengi ve sarı renk grinin mükemmel tamamlayıcılarıdır.

Sizlere fikir vermesi için dekorasyonunda gri renk kullanılan 21 farklı oturma odasını sunuyoruz.

21 Farklı Gri Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 15 Farklı Kırmızı Oturma Odası Örnekleri başlıklı makalemizde dekorasyonda kırmızı rengin kullanımı, ev dekorasyon fikirleri ve kırmızı dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

21 Farklı Gri Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri gri oturma odası dekorasyonu,gri salon dekorasyonu,gri oturma grupları,gri oturma odası,gri oturma grubu,gri oturma grubu dekorasyon,gri mavi oturma grupları,gri yesil oturma grubu,nötr renk oturma gruplari,gri kırmızı oturma grupları makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

21 Farklı Gri Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri makalesi Ana Sayfa, Oturma Odası Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
kelebek mobilya genç odası
2014 Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri

Panel mobilya üretimde Türkiye'nin lider markalarından Kelebek Mobilya, genç odası modelleriyle de oldukça tercih ediliyor. Diğer ürünlerinde olduğu gibi genç...

Kapat