Krem Rengi Mutfak Dekorasyonu


Evinn ruhunu taşıyan mutfaklar sadece yemek pişirmek ve yemek için değil aynı zamanda evde herkesin bir arada olduğu, ailenin en önemli konularının konuşulduğu alan olarak yer konumlanır. Bu kadar zaman geçirilen, herkesin bir arada olduğu bir oda olduğu için de dekorasyonu en az diğer odalar kadar önemlidir. Modern mutfak tasarımlarında en çok benimsenen dekorasyon ise krem rengi mutfak dekorasyonu diyebiliriz. Krem renginin açık ve ferah bir renk olması sebebi ile mutfağa uyum sağlaması ilk sebeptir. Ikinci olarak ise yine krem renginin diğer bir çok koyu ve pastel renge uyum sağlaması kullanıcıları renk seçimi konusunda kısıtlamadığı için bol bol tercih edilir. Sadece mutfak dolapları ve masası olarak da değil, tüm mutfakta yer alan aksesuarlar ile krem rengi en benimsenen renklerdendir.

Dekorasyonun ilk basamağı, krem rengi dolaplar

Krem rengi dolaplar, bu renk tonunda bir mutfak dekorasyonu için vazgeçilmezdir. Aynı zamanda bu renk tonu dolapların mor gibi, hardal sarısı gibi, lacivert gibi renkler ile de gayet uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Dilediğiniz tüm bu renklerde perdeler ve mutfak aksesuarlarını krem rengi mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Dekorasyonda tüm parçaları aynı renk tonunda kullanmak yerine zıt renklerin harmonisini yakalamak modern zamanın getirisi bir özelliktir. Doğal renk tonlarının uyumu bulunduğu tüm mekanı daha yaşanabilir hale getirir. Bu dekorasyon ve dolap modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz çeşitli örnekleri bulabileceğiniz krem rengi mutfak dolabı modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

En önemli konulardan biri, fayanslar

Mutfak fayanslarının  suya ve ısıya dayanıklı, uzun ömürlü fayanslar olması gerekir. Modern ev dekorasyonunda eski tarz beyaz fayanslar yerine artık çok daha uzun ömürlü farklı duvar yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Retro tarzların ön plana çıkarıldığı tuğla görünümlü malzemeler krem rengi dekorasyonda oldukça modern bir görünüm yaratır. Sadece tek krem rengi tonundaki fayanslardan ziyade ışığı yansıtabilecek kadar açık renk olup üzerindeki renkli desenleri ile odayı ısıtacak bir model seçebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi herşeyin aynı renk olduğu bir ortam rahatsız edici olabilir. Bu tarz açık renk dekorasyona pastel zıt renkler hoş bir hava katacaktır.  

acik-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
aydinlik-krem-rengi-mutfak-dekorasyonlari
bufeli-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
buyuk-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
dar-krem-rengi-mutfak-dekorasyonlari
degisik-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
dogal-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
farkli-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
futuristik-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
genis-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
koyu-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
krem-rengi-mutfak-dekorasyonlari
krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
kucuk-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
mobilyali-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
modern-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
orijinal-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
parlak-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
populer-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu
tarz-krem-rengi-mutfak-dekorasyonu

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri