Ev Dekorasyon Fikirleri Mutfak


Her bayanın neredeyse bütün günü mutfakta geçiyor. Sizin için yaşam alanı olan mutfağınızın havasını değiştirecek birçok ayrıntıyı ele aldık.

Öncelikle, ev dekorasyon fikirleri mutfak için de altın kural açık renklere odaklanmanızdır.  Perdenizi hafif ve açık renklerden tercih etmelisiniz. Duvar boyanız ve duvar kâğıdınız da açık renk olmalıdır. Eğer koyu renklere yönelirseniz mutfağınızı daha küçük gösterecektir. Mutfak resimlerin de gördüğünüz gibi farklı renkleri birleştirerek muhteşem bir ahenk yakalayabilirsiniz.  Küçük süs eşyaları, renkli kavanozlar ve çerçevelerle de daha eğlenceli bir hava oluşturabilirsiniz.

Ayrıca küçük mutfaklar için ev dekorasyon resimleri arasında da gösterildiği gibi muhteşem dizayn çeşitleri var. İlk tercihinizi 2 kişilik ya da katlanabilir masalardan kullanmalısınız.  Bazı tasarım mutfaklar da az yer kaplayan özel tezgâhlar ve raflar bulunmaktadır.

Alacağınız her ürünü boş alanlara kullanabilecek şekilde ayarlamalısınız. Bu şekilde boş olan alanlara raf yerleştirerek yemek kitaplarınızı, baharatlıklarınızı ya da dekoratif süs eşyalarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. Ayrıca ayna kullanarak mutfağınıza derinlik kazandırabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız mutfak resimleri ile hayalinizdeki mutfağı aklınızda canlandırabilirsiniz.

2016-mutfak-dekorasyon
degisik-mutfak-fikirleri
kirmizi-mutfak
klasik-2016-mutfak-modelleri
Laminat-Mutfak-Dolaplari
mutfak-2016
mutfak-2017
mutfak-dekorasyon
mutfak-dekorasyon-2016
mutfak-dekorasyon-2017
mutfak-dolabi
mutfak-fikirleri
mutfak-fikirleri-2016
mutfak-tezgah
renkli-mutfak-dekorasyonu
rs-judith-taylor-white-contemporary-kitchen-4x3jpgrendhgtvcom96672534857037
sik-mutfak-dekorasyonlari
siyah-mutfak
ucuz-mutfak-dekorasyonlari
woodend-0162-125665451

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri