En Güzel Led Aydınlatma Modelleri


Ev dekorasyonundan ofis dekorasyonuna, iş yeri dekorasyonundan cafe dekorasyonuna kadar tüm her yerde aydınlatma modelleri dekorasyonun en önemli parçasıdır. Son zamanlarda tüm alanlarda kullanılan aydınlatma modelleri ise led aydınlatmalardır. Aslında bu tarz ışıklandırmalar hayatımıza asma tavan modelleri sayesinde girdi. Asma tavanların aralarına yerleştirilen led ışıklar, odalardaki tek aydınlatma elemanlarıydı.

Asma tavan led aydınlatmaları dışında aydınlatma kullanımı

Asma tavanların içerisine yerleştirilen ve farklı bir dekorasyon unsuru olarak kullanılan led ışıklar zaman içerisinde kendi başına ayrı bir ışıklandırma sistemi haline geldi. Odaların fiziki özelliklerine göre çok çeşitli voltlarda, çok çeşitli renklerde, çok farklı tarzlarda hazırlanan bu lambaları tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Herhangi bir hareketli cisme karşı sensöre sahip led lambaları apartman dairelerinde aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Evlerin dış kapı önlerindeki lambalar için de bu tarz ışıklar kullanmak oldukça mantıklıdır. Evinizde banyoların, tuvaletlerin ve antrelerin ışıklarını kapatmayı unutan ev ahalisinden şikayetçiyseniz hemen sensörlü led ışıklar ile bu sorunu çözebilirsiniz. Tam anlamıyla tasarruf sağlayan bu lambalar, sıcak sarı, beyaz, gün ışığı gibi klasik renk tonlarının yanında aklınıza gelebilecek tüm renk tonlarında da üretilmektedir. Mavi gibi mor gibi değişik renklerin dışında kırmızı ve yeşil gibi iddialı renkleri de bulabilirsiniz.

Salon led aydınlatma modelleri ve kullanımı

Salon led aydınlatma modelleri ev içerisinde en fazla özen gösterilen modellerdir. Evimizi tüm misafirlerimize açan salonlarımızı dekorasyonu kadar etkileyici bir ışıklandırması olması da önemlidir. Kısılıp açılabilen, sıcaklığı ve etkisi değiştirilebilen led lambalar, her moda uygun çok kullanışlı ev aydınlatmalarıdır. Kitap okumayı sevenler için kitap okuma alanı yapılabilir. Bu alanda yerden yukarıya doğru uzanan lambalar ya da tavandan aşağı uzanan lambalar kullanılabilir. Normalde, sağlıklı ve konforlu bir ışıklandırma için ışığın direk göze gelmemesi bir yerden yansıtılması gerekir. Ancak okuma lambaları veya okuma alanlarını aydınlatan ışıklar için aynı durum söz konusu değildir. Rahat ve konforlu bir okuma için kitaba direk gelen aydınlatmalar uygun olur. Dilerseniz ev dekorasyonunda led ışık kullanımı başlıklı yazımızdan farklı fikirler ve uygulama örnekleri alabilirsiniz.

bahce-icin-led-aydinlatma-modelleri
beyaz-led-aydinlatma-modelleri
buyuk-led-aydinlatma-modelleri
degisik-renkli-led-aydinlatma-modelleri
en-farkli-led-aydinlatma-modelleri
en-guzel-led-aydinlatma-modelleri
en-modern-led-aydinlatma-modelleri
en-sik-led-aydinlatma-modelleri
farkli-led-aydinlatma-modelleri
kucuk-led-aydinlatma-modelleri
led-aydinlatma-modelleri
mavi-led-aydinlatma-modelleri
mavili-led-aydinlatma-modelleri
modern-led-aydinlatma-modelleri
mutfak-icin-led-aydinlatma-modelleri
ozel-led-aydinlatma-modelleri
pembe-led-aydinlatma-modelleri
renkli-led-aydinlatma-modelleri
sik-led-aydinlatma-modelleri
tavandan-led-aydinlatma-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri