Ev Dekorasyonları


Evinizin dekorasyonu için dikkat etmeniz gerek bazı noktalar vardır. En başta renk ahengi gelmektedir. Ev dekorasyonları denilince gözün temasındaki renk bütünlüğü gelmektedir.

Odaların yapısı ve şeklini içerisindeki eşyalar ile bütünlük arz ettirmek gerekir. Salondan başlayarak evinizin kendini göstermesini sağlayabilirsiniz. Salondaki tavandan itibaren oluşturulan camlar evin ışığının hareketlendirmesine sebep olacaktır. İçeride bir hareketlilik ve görsel şölen oluşturacaktır. Çerçevelerin perdeler ile oluşturduğu sadelik ve duvarların yapısı eşyalar ile komple bir bütünlük kazandıracaktır.

Oturma odalarında bulunan kolon ve kirişlerin hareketi nişler yardımı ile sağlanarak odaya bir hava katılması sağlanabilir. Oda renk konseptine uyumlu ışık saçan nişlerin havası da çok farklı olacaktır. Duvarlarına da dilerseniz hareket katması için taş duvar görüntüsü kazandırabilirsiniz.

Perdelerin renk tonunu yastık ve biblolarınız ya da abajur rengi ile ahenkli hale getirebilirsiniz. Turkuaz ve tonları ile odanız ya da bir bölümünün hareketlenmesi ve güzelleşmesi sağlanabilir. Bu tonun dinginliği ve huzur veren yapısı ile evdeki ruhsal metabolizmalarınız yelkenlerini indirir.

Üç boyutlu görsel etkileme sunan paneller ile odalarınızı hareketlendirebilirsiniz. Seçeceğiniz desenler ile romantik bir yatak odası tasarlayabilirsiniz.

Ev eşyaları dekorasyonu sağlamak adına duvarların taş görünümünden renk ahengine kadar bir çok hareketlilik aracı kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyon örnekleri ile seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

canli-ev-dekorasyonlari
en-sik-ev-dekorasyonlari
ev-dekorasyon-2016
ev-dekorasyon-2017
ev-dekorasyon-cesitleri-mavi
ev-dekorasyonlari
ev-dekorasyon-modeli
ev-dekorasyon-ornekleri
ev-dekorasyon-resimleri
ev-dekorasyon-stil
ev-dekorasyon-stilleri
ev-dekorasyon-tipleri
ev-dekor-cesitleri
ev-dekorlari
ev-esyalari-dekorasyonu
genc-ev-dekorasyonlari
modern-ev-dekorasyonlari
modern-ev-dekorasyon-modelleri
pratik-ev-dekorlari
renkli-ev-dekorasyonlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri