En İyi 10 Kendin Yap Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri


Evinizi bir kaç özel dokunuşla kişiselleştirmek ve güzelleştirmek isteyenler buraya, en moda kendin yap dekorasyon fikirleri ve kendin yap ev aksesuarları için hazır olun!

1. Ayna Ayna Söyle Bana...

Kurumuş ağaç dallarından yapılmış bir tasarım aynaya, "Ayna ayna söyle bana, var mı benden güzeli bu dünyada" diye sorduğunuzda, alacağınız cevap biraz narsist bir aynayla karşı karşıya olduğunuzu ortaya çıkarabilir. Püf noktası gelişi güzel ve asimetrik bir şekilde ağaç dallarını yerleştirmek ve daha etkileyici bir görünüm için yuvarlak aynadan şaşmamak...

2. Anılar, anılar...

Anılar, şimdi gözünüzde değil mükemmel bir kendin yap çerçevede canlanacak, tek yapmanız gereken eski bir tablo çerçevesine misina ya da ince teller çekip fotoğraflarınızı üzerine minik mandallar ile tutturmak. Kendin yap hediye fikirleri ile muhteşem hediyeyi buldunuz bile..

3. Süper Lamba Gücü

İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak için böyle yaratıcı zamanlardan daha iyisi olamaz. Malzemeler; çocuğunuzun odasından en az 1 milyon tane olan kahraman figürlerinden bir kaç tane, masanızdaki çalışma lambası, ve metalik sprey boya... İşte oldu bile!

4. Asma Köprü

Telaş yapmayın tabii ki de evinize asma köprü yaptırmayacağız, bu sadece kitaplarınız için minik, küçük ve şirin mi şirin bir asma köprü. Marangozda eşit boylarda kestireceğiniz tahta parçalarını açtığınız deliklerden geçirdiğiniz lastik ip ile birbirine bağlayın ve duvara menteşeleyin...

5. İkisi Bir Arada

Hem dergilik hem de mini sehpa olabilen tasarımları evde kendiniz yapmanız çok kolay, siz de dergi biriktirmeyi seven ama yer işgalinden şikayet edenlerdenseniz bu kendin yap fikri kesinlikle favoriniz olacak.

6. Hoşgeldiniz...

Bırakın şarap mantarlarından yapılmış bir kapı süsü misafirlerinize sizin için hoşgeldin desin...

7. Havada Aşk Kokusu Var

Gerçek ya da yapma yaprakları kavanoza yapıştırarak yapacağınız büyüleyici bir mumluk ile romantizm tavan yapacak.

8. En İyisi Yıllanmış Olanı...

Şaraplarınızı yıllandırmak ama aynı zamanda da muhteşem dekoratifliği ile sergilemek mi istiyorsunuz, artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

9. Salonun Kraliçesi

Salonunuzun ve kahve sohbetlerinizin vazgeçilmezi bir kendin yap sehpa basit ve bir o kadar da havalı, boş meyve sandıklarını dilediğiniz gibi birleştirip üzerine bir cam kestirin, işte oldu.

10. Alışkanlık Yapacak

Bir kere yapmaya başladınız mı bu kendin yap hobi proje çeşitlerini bırakamayacaksınız. Yaratıcılığınızı özgür bırakın ve sonuçlara bakın...

diy-bambu-ayna
diy-cerceve-yapimi
diy-dekorasyon
diy-dekorasyonlari
diy-dergilik
diy-el-isi
diy-fikirleri
diy-fotograflik
diy-hediye-fikirleri
diy-hobi-projeleri
diy-kavanozlar
diy-onerileri
diy-tasarimlar
kendin-yap
kendin-yap-hediye
kendin-yap-hediyelik-esya
kendin-yap-hediyelik-esyalar
kendin-yap-ilginc-fikirler
kendin-yap-kavanoz

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri