Bej Rengi Banyo Modelleri


Banyolar, herkes için yenilenme mekanlarıdır. Dekorasyonu da tamamen kişiye özel olmalıdır. Bazıları lüks ve şatafat sever, altın kaplama musluklar varaklı aynalar kocaman küvetler ve jakuziler. Kahverengi renk tonları, ağır ahşap kaplamalar. Bazıları ise daha sportif ve dinamil, doğayı anımsatan tasarımları sever. Bej rengi banyo modelleri, siz hangi tarzı seviyor olursanız olun her tarza ve mekana uyum sağlayabilen sakin renk tonunda banyo modelleridir. Bej rengi banyoyu, sade camlı bir duşakabinle birleştirebileceğiniz gibi şık ahşap kaplamalı küvetler ya da ışıklı jakuziler ile de birleştirebilirsiniz. Burada önemli olan ilk iş sizin tarzınıza karar vermenizdir. Her girdiğinizde yenilenmiş, renkleri ve ışıkları ile size kendinizi yağmur ormanlarında ıslanmış hissettirmesini mi yoksa kral dairesinde küvet içinde uzun keyifler yapan kralları mı hatırlatmasını istersiniz? Bu sorunun cevabını bulduktan sonra gerisi oldukça kolay.

Banyo dekorasyonunda ilk soru, banyo fayansı ne renk olmalı

Banyo fayansı şu renk olmalı diye bir kaide yoktur, fayans rengi tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Aynı zamanda banyo dekorasyonunuza. Açık renklerin ağırlıkta olduğu bir banyo dekorasyonunda koyu kahverengi fayanslar kullanmak mantıklı olmaz. Aynı şekilde cool bir ortam yaratmak istediğiniz, koyu renk banyo mobilyaları ile dekore edilmiş bir banyoda da beyaz fayanslar olmaz. Banyolarda en çok tercih edilen ve severek kullanılan bej rengi banyo modelleri ile yine bej rengi ve tonlarında fayansları tercih edebilirsiniz. Paspas gibi, duş perdesi gibi aksesuarları da tam olarak fayansların renginde değil de bir ton açığı ya da bir ton koyusundan tercih edin. Ayrıca, eğer banyonuz çok sade ise bu tip aksesuarları banyo konseptine uyumlu desenli olanlarından tercih edebilirsiniz. Açık renk parlak bir banyo iç açıcı olur ama eğer her şey tek ve bir gibi görünürse de bu sefer rahatsız edici olabilir.

Küçük ya da büyük fark etmez, bej rengi banyol modelleri her bir tarza uygundur

Banyom çok küçük ama bej olur mu ya da kocaman bir banyom var bej rengi dekorasyon daha büyük göstermez mi gibi endişeleriniz varsa hiç merak etmeyin. Banyo modelinden ziyade kullandığınız aksesuarlar ve banyo mobilyaları yerleşimi alanın büyüklük ya da küçüklük algısını etkiler. Bu yılın en modern bej rengi banyo modelleri için galerimize bakmayı unutmayın.

acik-bej-rengi-banyo-modelleri
ahsap-bej-rengi-banyo-modelleri
ahsap-zeminli-bej-rengi-banyo-modelleri
bej-rengi-banyo-modelleri
desenli-bej-rengi-banyo-modelleri
dusakabinli-bej-rengi-banyo-modelleri
en-modern-bej-rengi-banyo-modelleri
farkli-bej-rengi-banyo-modelleri
ferah-bej-rengi-banyo-modelleri
isiklandirmali-bej-rengi-banyo-modelleri
jakuzili-bej-rengi-banyo-modelleri
kuvetli-bej-rengi-banyo-modelleri
luks-bej-rengi-banyo-modelleri
mat-bej-rengi-banyo-modelleri
minimalist-bej-rengi-banyo-modelleri
modern-bej-rengi-banyo-modelleri
parlak-bej-rengi-banyo-modelleri
rustik-bej-rengi-banyo-modelleri
sade-bej-rengi-banyo-modelleri
trend-bej-rengi-banyo-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri